| ionutbrezeanu a întrebat:

Cum pot juca mai bine, spre exemplu, pe un teren sintetic? Nu stiu ce am, dar de fiecare data cand joc cu prietenii am niste emotii asa in mine si fac greseli multe, pierd mingea usor. Daca stiti niste skilluri sau ceva de o mai buna viziune in teren, dati-mi niste sfaturi, va rog.Dau funda celui mai bun raspuns, promit!

1 răspuns:
| Andreas27 a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa joci mult du-te la antrenamente ia-ti un echipament corespunzator si ca papuci mercuriale (nu neaparat) si fi mai nervoa joaca mult in aparare da pase ca de repede poti si nu fa dribling cand esti ultimu aparator ca o pierzi si scapa singur cu portaru si da gol apoi pe parcurs urca mai sus du-te acasa si joaca-te cu mingea mai ia 3-4 prieteni si jucati victoria daca nu stii cum se joaca at trebuie sa fie unu in porta si 1 vs 1 sau 2 vs 2 doar la o poarta si la inceput nu juca cu baieti mai mari sau mai buni. Nu uita antrenamentu ii cel mai important