| Anonim2132 a întrebat:

Salut TPU
Cum sa imi construiesc aparate de sala la mine in curte
Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| TheBoY a răspuns:

Am un prieten care si-a facut o haletera din ciment si o teava. A pus ciment intr-o galeata a bagat teva si a lasat sa se intaresca dupa a scos din galeata si a pus din nou ciment si a bagat celalalt capat al tevei. Haltera este grea si rezistenda, daca nu ai inteles ce ti-am spus nu ezita sa ma intrebi.

| Boubayern a răspuns:

Foloseste bara (gen bara de batut covoare) pentru tractuni...sau dintr-o banca sau o scandura iti poti confectiona propria ta banca de abdomene.Ai nevoie doar de putina imaginatiewinking