| Dariuus2003 a întrebat:

Daca am miopie si as vrea sa fac enduro cu motocrossul o sa ma deranjeze la casca? E o problema daca nu am ochelari speciali de enduro?

2 răspunsuri:
| denisTiky a răspuns:

Daca nu ai ochelari nu e nimic. Poti sa porti doar casca full face de protectie in caz ca pici de pe motor sa nu te lovesti la cap sau daca stii bine sa mergi cu el atunci nu purta deloc. Desi daca te prinde politia fara cred ca iti iei amenda.
Bafta!

| Dariuus2003 explică (pentru denisTiky):

Mersi mult frate ^^ stai linistit ca enduro se face in padure... Normal cica ar fi vrut sa se faca lege ca motocrossurile sa fie doar pentru padure nu si pentru strada