| petrovicimarius98 a întrebat:

De curand mi-am luat un skate, si mi-am rupt aproape toate perechile de incaltaminte, ce petec pot ca sa ma tina mai mult? Si cu ce il lipesc super glue sau picatura?

5 răspunsuri:
| Alandala16616923946 a răspuns:

N-am mai auzit de pantofi lipiti cu super glue, dar daca vrei poti incerca.

| petrovicimarius98 explică (pentru Alandala16616923946):

Dar nu sunt pantofi, sunt tenesi (vans), eu zic ca pentru skate merge, ce ziceti, ce as putea lipii?

| cristimihailov a răspuns:

Poate ar trebui sa te uiti un pic pe youtube sa vezi niste cursuri de cum se merge pe skateboard.

Poate tu gresesti ca mergi diferit.

| petrovicimarius98 explică (pentru cristimihailov):

Coaie sunt din Slatina, asta iti zice tot!

| cristimihailov a răspuns (pentru petrovicimarius98):

Draga Momitze. Din pacate nu imi spune nimic. Din accent sa inteleg ca ai probleme de adaptare?