| szergiu a întrebat:

Cu ce se da jos super`glue sau picatura? as vrea sa`mi pun pierce in limba iar parintii nu imi permit sa ma gauresc, asa ca, vreau sa lipesc doua bilutse din fier pe limba cu super glue/picatura, cum as putea pe urma sa le dezlipesc?

2 răspunsuri:
| ScarlettMegan a răspuns:

Numai cu acetona dar tu realizezi cat risti prin asta? In primul rand e o idee cam stupida sa lipesti cu super glue iti distrugi limba la propriu. Si pe urma te poti si intoxica. Eu zic sa stai cuminte.

| fitzuia a răspuns:

Tare,dar la ce te ajuta? ce castigi, ce realisezi prin faptul ca-ti pui 'pierce in limba'?