| anonim_4396 a întrebat:

..va rog sa imi raspundeti si mie la o intrebare cat mai rapid...de curand mi-am luat o pereche de ochelari super belea si f scumpi...de curand mi s-au rupt in partea stanga( acel suport de la ureche)...am incercat sa lipesc cu super glue si n-a mers

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Daca ai încercat cu super glue şi n-a mers, nu va mai merge cu nimic.Trebuia să-i duci la reparat, atunci când s-au rupt, fără să încerci altceva. Păcat, va trebui să-ţi cumperi alţii.

| elena1403 a răspuns:

Depinde din ce material este facut...intreaba si tu la magazin. super glue nu lipeste chiar toate materialele.