| 17yearsfotbalplayer a întrebat:

Am si eu o mare nedumerire.

Am jucat fotbal de la 11 la 14 ani in Germania si nu am dat probe cand m-am inscris la fotbal in Germania(am locuit acolo).

Acum am 17 si as vrea sa revin la o echipa de fotbal dar nu stiu ce probe se dau (la echipa mare) (postul de fundas dreapta, fundas central si am jucat si mijlocas dreapta ) si ce echipe de fotbal gasesc in Galati.

Dau fundita astept un raspuns bun.

Răspuns Câştigător
| IndiferentXD a răspuns:

Echipe cunoscute in Galati sunt:
Otelul
Dunarea
National (div. C)
Si echipele din div. D, cele de aici http://www.frf-ajf.ro/galati

Bun! nu dai nici o proba speciala, intri in programul echipei pe o perioada nedeterminata, faci acelasi antrenament ca si ceilalti jucatori, iar in cazul in care te vei impune, vei convinge cu prestatia din timpul antrenamentelor pe cei din staff, ca poti fi o solutie, ai trecut ''proba''!

Lasa un id pe privat in caz ca mai vrei sa mai vb si eu joc fotbal in Bucuresti!

1 răspuns:
| jony01 a răspuns:

Otelul sau dunarea Galati