| Luptator69 a întrebat:

Salut TPU, eu cu tovarasul meu vrem sa ne batem in cusca, cum putem face sa ne batem acolo?
DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| Ilovedinero a răspuns:

Sunt anumite agentii( le poti scrie pe insta) sunt ff multe si vorbesti cu cineva de acolo, iti face o oferta pentru orgenizarea meciului, iti aleg si o locatie care de obicei este in apropiere si etc

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intrati in cusca si va bateti.

| Violleta2022 a răspuns:

Desenati o cusca pe hartie si va bateti in creioane!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cautati prin vecini cineva care are in tarc de caini. E un inceput simplu.

| johnnny123 a răspuns:

Păi în primul rând trebuie să mergeți până la un pet shop să cumpărați o cușcă mare.

| StoicAnalysis a răspuns:

Du-te la un club de UFC.