| sabinn21 a întrebat:

eu m-am apucat de sala cam de 5 luni ideea este ca nu prea ma descursc cu alimentatia si as vrea sa stiu daca nu am sa o am in cele mai bune voi avea rezultate?

Răspuns Câştigător
| presus a răspuns:

Rezultatele o sa apara in timp, chiar daca nu ai o alimentatie bogata in proteine si carbohidrati. In acest sport conteaza mult rabdarea si motivatia care o ai. In legatura cu alimentatia, conteaza foarte mult, pe langa alimentatie sa nu uiti de odihna. Eu le-as da urmatoarele procente: alimentatia 50%, antrenamentul 30%, odihna 20%. Poti sa-ti cumperi suplimente, daca vrei o crestere a masei musculare mai rapida si nu ai o alimentatie bogata. Spor la munca!