| anonim_4396 a întrebat:

m-am apucat de sala si vreau sa stiu daca obtin ceva rezultate in 2 luni fara sa iau suplimente
PS(tin sa mentionez ca sunt putin gras) FUNDA celui mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

In 2 luni nici cu suplimente nu observi rezultate.

2 luni = FIX NIMIC.

2 ani. asta e altceva!

| RobertMoon a răspuns:

In doua luni cam greu sa se vadă rezultate, eu zic sa te duci la sală si sa te pui pe slăbit, elimini grăsimea, iar apoi pui masa musculară pe tine, cei drept nu prea am lucrat cu oameni care sunt putini grasi, dar in principiu in prima luna încearcă sa slabesti ceva, iar apoi faci masă musculara.

| Hieer a răspuns:

Dacă te ții de antrenamente și de o dietă strictă o să reușești. Totul e posibil!