| Lukasz a întrebat:

Eu practic un sport,ci acela este fotbalul.
Vreau sa va spun ca ma doare piciorul stang putin,foarte putin mai jos de genunchi,inainte nu ma durea,dar acum ma doare rau,cand merg,nu ma doare, cand intind piciorul ma doare putin si dupa 10 secunde se duce,dar cea mai mare problema este ca cand stau sa fac baie in cada,stau in genunchi,si ma doare rau in zona aceea,ce poate fii? La doctor nu merg,deoarece am mers si mi-a zis ca nu am nimic, dar nu imi trece.

3 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Poate ti se freacă cele două articulatii de la rotulă sad ai putea sa iei niste pastile de calciu pentru ca ajuta la refacerea oaselor si intarirea lor happy

| Nickname1890 a răspuns:

Tu ce relatie ai cu antrenorul tau?

Spune-i antrenorului care e problema, el te poate ajuta sau macar iti poate da un sfat.

De asemenea poti sa mergi la un medic sportiv, care cunoaste mai bine durerile asociate sportului.

| Toganel_Paul_1996 a răspuns:

Poate ai o întindere