| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU.
Fac sala de ceva timp si ridic cam 140-150kg la presa pentru picioare dar problema e ca picioarele mele par tot slabe desi am forta in ele.
Am 18 ani si 65kg ofer funda pentru cine ma lamureste de ce ridic atat cu picioarele alea

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Presa nu e mare lucru... cu cat faci genuflexiuni? Acolo vedem ce forta ai.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

150kg la presa nu e mult ...plus ca depinde de aparat, 150 pe unele e infinit mai usor decat 150 pe altele
Picioarele duc mult, ridica mult in general si de aia ridici si tu mult cu ele.