| TheOnly a întrebat:

imi puteti spune ce mancare trebuie sa mananc inainte de un meci de fotbal sau un antrenament de fotbal va rog Funda

Răspuns Câştigător
| emilian14 a răspuns:

Uite si eu joc fotbal, noua antrenorul ne-a spus sa mancam un mar o banana, ceva legume, dar sa nu mananci mult.
FUNDA?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fructe multe

| aLExaNdRuUUul a răspuns:

Da nu prea este bine sa mananci inainte de antrenament sau fotbal. Sau mananca ceva ca sa nu te balteasca la stomac. Funda?

| Husqvarna a răspuns:

Mănâncă frunte, deoarece ele îţi dau energie. În special multe banane. Mai mănâncă şi carne şi bea multă apă!
Succes!