| iubita654 a întrebat:

imi puteti spune ce pot sa fac ca ma plictisesc foarte foarte repede.Dau funtita

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbeste cu amicii la telefon

Răspuns utilizator avertizat
| Dariuspeerta a răspuns:

Joaca pingpong, volei sau diverse sporturi, va tece timpul foarte repede si nu ai cum sa te plictisesti mai ales daca iti place ceea ce faci.

| eneandra77 a răspuns:

Uita-te la un filmhappy joaca jocuri online, jocuri vechi, din copilarie, de pe calculator (nfs, gta, neighbords from hell... multe altele). asculta muzica, canta, compune, deseneaza, fa o plimbare, cheama o colega/un coleg la tine, joaca pe mess cu cineva: "ce ai face daca.", "Adevar sau provocare", "fazan"thinking nu mai stiulaughing

| FizicianiulSerhio a răspuns:

Du-te la inot sau handball sau baschet sau chiar dans daca iti place baletu sunt multe incearcale

| Luca1999 a răspuns:

Sa mergi la mall sau sa te uiti la niste seriale asa trece timpul mai repede?)happy

| octa24 a răspuns:

Sa editezi poze in phtoshop