| sica2 a întrebat:

Salut TPU; in octombrie fac 18 ani si vreau sa ma inscriu la k1. Vreau sa practic acest sport de performanta si vreau sa stiu daca am sanse.Am o inaltime de 1.83m si 67kg.

Răspuns Câştigător
| express11 a răspuns:

Pana la k1, mai sunt niste pasi de urmat.k1 este o competitie, nu un sportuite aici http://www.descopera.ro/sporturi/4023376-ce-este-de-fapt-k-1

2 răspunsuri:
| skirlex a răspuns:

Salut, si eu sunt exact ca tine si la ani si inaltime si kg, as fi vrut si eu la k1 sau box dar parintii mei nu ma lasa, fiindca li se pare un sport periculos, iti zic ca ai sanse mari si conteaza mult si vointa ta ce fire esti, sa ai un moral bun, sa fi increzator cam atat restul depinde si de antrenamente, bafta

| express11 a răspuns (pentru skirlex):

K1 este o competitie, nu un sport!