| dnsmnl a întrebat:

As dori sa ma inscriu la un curs de inot in Timisoara la gen. 30. Stiu sa inot dar as dori sa pot sa stau cu capul sub apa sau sa sar si de asemenea, sa ma perfectionez in general la capitolul inot. Nu vreau sa fac performanta, ci doar sa stiu sa inot bine, datorita unui alt sport pe care il practic si in masuri extreme trebuie sa stiu sa inot. As vrea sa stiu cat dureaza cursul de inot si daca se fac si acum, toamna tarziu. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| alexshukrelu a răspuns:

Frate stiu de-la un prieten ca performanta se anticipa la 3-4 luni de inot. Sper ca ti-am fost de folos! big grin