| tommyatomic a întrebat:

intre liceele de la oras se fac concursuri de fotbal si daca reusesc sa ma fac remarcat am vreo sansa sa ma ia in vizor o echipa de liga | (adica sa ma ia la cateva antrenamente dupa rezerva ma baga la a2a repriza peste cativa ani titular) ce credeti?

2 răspunsuri:
| Opincaru_Alexandru_1988 a răspuns:

E greu. Adica trebuie sa fii foarte bun. Cei ce joaca in liga I se antreneaza de mici cu antrenori profesionist si imi vine greu sa cred ca ai stofa de liga I. Poate de liga a II-a sau a III-a. Dar odata intrat in lumea fotbalului chiar si intr-o liga inferioara, cu multa munca te vei face remarcat de echipele mai mari.

| tommyatomic explică:

P.S Dau funda