| Sisanu a întrebat:

ma adresez catre cei care joaca la pariuri sportive.Imi puteti spune ce inseamna daca am pe un bilet de la PublicBet SANSA scrie undeva in josul biletului.Nu stiu care e treaba cu aceasta sansa ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| protector a răspuns:

Pai daca ai peste sau 11 meciuri pe bilet iti scrie PublicBet sansa si sansa asta daca nu iti ies toate meciurile adica nu iti iese un meci si dupa iti ies toate, cota la meciul care nu a iesit se scade si se imparte la X meciuri iesite dar asta doar la un meci nu mai multe! Sper ca te-am ajutat! Funda?