| crytical a întrebat:

De la ce vine DA in pariuri, cred ca pe publicbet poti sa pui asa, am vazut un bilet si nu-mi dau seama ce are inseamna DA, la un meci, doar atat scrie, ce poate sa insemne? Ambele marcheaza?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Poate sa insemne la public bet si Ambele marcheaza/Ambele marcheaza si peste 2.5 goluri/ Va fi rosu?/ Rezerva da gol? si mai multe, depinde de caz.

1 răspuns:
| Clujean25 a răspuns:

Ambele înscriu, mai poate fi Ambele înscriu și minim 2.5 goluri, etc.