| craiovaoltenia1234 a întrebat:

Ma apuc de sala si as vrea sa raspunda cei care fac sala! Deci,cum fac un abonament de sala,cand intru acolo ce naiba fac laughing ca eu nu stiu nici un aparat de sala, de unde stiu care sunt antrenorii care iti arata ce sa faci si cum sa faci si cel mai important puteti sa imi dati un program cu exercitiile de sala? Ofer funda pentru cel mai explicit si bun raspuns! P.S. Nu radeti de mine ca sunt chiar atat de bomba!

Răspuns Câştigător
| StefaniaJess a răspuns:

Pai cand iti faci abonament in prima zi de sala, iti spune cine e la receptie ca uite antrenorul etc. Dupa intri in sala si vezi aparatele. Te duci la ce ai nevoie si vezi ca e desenat pe aparate cum se face. Si la bicicleta si banda e mai complicat...trebuie sa intrebi antrenorul cum se face. Nu fi panicat ca asa am fost si eu si m-am panicat degeaba :\... :* puup

1 răspuns:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Ai tot ce iti trebuie pe youtube, cauti exercitii pentru fiecare grupa de muschi, eventual iti faci si un carnetel, in care scrii, exercitiile care le faci, si greutatea. in salile care se respecta, antrenorii au tricouri pe care scrie trainer, sau ceva de genu