| dxmarius a întrebat:

De luni vreau si eu sa ma apuc de sala si as dori sa stiu daca puteti sa imi faceti si mie un program?
Daca se poate pentru:brate, piept,abdomen, picioare.
Acum detalii despre mine:
am 18 ani;
am 1.84 si 100 kg(va rog sa nu radeti).
Atat va multumesc, la nutritiu stiu deja.

4 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Fara deltoid, fara spate. esti APROAPE un cocalar (picioarele te scot). la sala nu faci tu care grupe le vrei. ori le faci pe toate. ori nu mai faci deloc. alege

| Peaches a răspuns:

La sala ar tebui sa fie cineva instruit care sa te ajute. Cred ca e bine sa primesti sfaturi numai de la persoanele specializate

| AntrenorFitness a răspuns:

Salut, uite aici program detaliat... http://www.megaproteine.ro/antrenamente-si-nutritie.html sunt sigur ca o sa te ajute si este perfect pentru un incepator.
Multa bafta!