| alexionut45 a întrebat:

mi-am schimbat de curand programul pentru masa musculara si fac luni:piept, biceps si triceps Marti:antebrate Miercuri:30 de minute la sacul de box,Joi:spate, umeri si trapez iar Vineri:abdomen si picioare..sunt curios daca miercuri cand boxez la sac imi va fi afectata masa musculara, ce zice-ti?

2 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Slab de tot. luni si joi mult prea mult, marti belesti... aiurea.

| FitnessTrainer a răspuns:

N-o sa-ti afecteze prea mult boxul masa musculara. Apropo... programul de antrenament e de tot ca***ul.Scuze ca ma exprim asa, dar faci de 1-2 saptamani sala? Nu te-ai informat deloc? Cum sa faci piept biceps si triceps intr-o zi, urmatoarea zi sa faci doar antebrat, iar peste 2 zile spate umeri si trapez? straight face
Incearca sa-l faci pe asta :

Luni Piept abdomen
Marti Spate
Miercuri -
Joi. Umeri -trapez
Vineri biceps triceps antebrat
Sambata picioare