| mikiciocani a întrebat:

Pe site-ul publicbet pot paria si online? Adica sa imi fac cont si sa bag in cont bani si cu bani aceea sa pariez online sa nu mai merg la agentia lor?
Daca se poate cum sa imi fac cont?

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu se poate paria online la publicbet.

| kopotoru a răspuns:

Salut la public bet nu merge online acolo iti faci bilet si dupa mergi cu codul la agentie daca vrei un site unde poti paria online iti recomand bet365 eu am cont acolo si e mai usor online ca poti paria sa zicem joaca steaua - petrolu e 2-0 pentru steaua in min 70 inca poti paria pe steaua ca castiga dar e destul de mica cota asta e avantajul ca poti paria in orice min