| AdrianutSsu a întrebat:

:] Am si eu o intrebare, vreau sa pariez si eu la casa de pariuri. Dar inca ma tot gandesc la ce casa. Imi spuneti si mie, care e cea mai buna casa de pariuri din Romania. Iar daca stiti ceva Casa de Pariuri in care poti paria Online si Offline :]. Nu conteaza daca nu se poate Online doar sa fie una foarte buna! Ms! :]

Răspuns Câştigător
| alexaalexandraa a răspuns:

Pariloto, Casa Pariurilor.

4 răspunsuri:
| lorelayilynn a răspuns:

Daca tot ai bani de aruncat pe fereastra, mai bine ii dai de pomana sau ii pui in cutia milei la biserica

| AdrianutSsu explică (pentru lorelayilynn):

Nu e de aruncat pe fereastra! Am mai jucat pana acum la CasaPariurilor, si am luat si 200 Lei :]

| lorelayilynn a răspuns (pentru AdrianutSsu):

Nu te invata asa pentru ca niciodata nu vei castiga mai mult decat bagi. am o prietena care a ramas pe drumuri din cauza tatalui ei care juca la pariuri. dar tu faci cum vrei, eu doar ti am spus sa ai grija. asa ca bafta! si take care!

| AdrianutSsu explică:

Aaaaa... [ lorelayilynn ], ba da castig. O data am bagat 10 lei si am luat 200 :]