| 0NewLife a întrebat:

Pentru cine site tennis de masa, am o intrebare. Am inceput sa practic acest sport mai "serios" din primavara anului trecut., cand mi-am cumpatat o masa due tenis. Pana LA sfarsitul verii, am ajuns sa bat cam price copil due varste apropiate cu care am jucat, si cam 60 LA suta din adult I.(toti au fost amatori, nimeni profesionist).
Am jucat cu niste palete "gold cup" atunci, dar as vrea as cumpar o paleta noua, CE recomandati( stunt genul we jucator ofensiv, ma bases mai mult pe trans decay pe taiat.
P.S paleta as nu fie f scumpa (max max 150 lei) si as lasati in link.

1 răspuns:
| Hulk_Eddy_1995 a răspuns:

Http://www.paletetenisdemasa.com gasesti aici ce-ti place tie :) Funda?