| Ronaldiho a întrebat:

spuneti mi si mie cum castig si eu la pariuri dau funda care imi spune!

9 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Trebuie sa pierzi o multime de bani pentru a ajunge sa castigi. Daca te duce, cat de cat, capul, dupa o anumita perioada in care ai jucat, vei capata experienta. Avand aceasta experienta, vei privi altfel pariurile, vei intelege altfel meciurile, vei sti cam care e cea mai buna metoda, cel mai bun bilet, cate evenimente e bine sa ai, ce miza e cea mai indicata si asa mai departe. Cel mai bine inveti experimentand, nu ascultand sfaturile altora. Totusi, daca obisnuiesti sa joci 2 lei pe 20 de meciuri, nu te astepta sa castigi prea des.

Bula
| Bula a răspuns:

Cel mai sigur ramai in castig, daca nu joci la pariuri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In loc sa te preocupi cum sa castigi mai bine te.ai preocupa de cum sa scapi de obsesia de a juca!

| NAT0 a răspuns:

Ca să câștigi trebuie să pariezi.laughing
Nu e o regulă cum să câștigi. Dacă tu crezi că Dinamo îndoaie Steaua, pariezi că o să câștige Dinamo.

| Daniel9988 a răspuns:

La ruleta castigi in felul urmator, dar merge doar pe ruleta online:trebuie sa ai cam 25 euro in cont.Prima data pariezi pe rosu, 1 euro. Daca nu iese rosu, dublezi pariul tot pe culoarea asta.Si tot asa.Cand va iesi rosu, vei iesi in castig.Cu cat mai tarziu iese culoarea, cu atat mai mare va fi castigul. Dupa ce iese reseteaza cu un euro, de data asta pe cealalta culoare.La fel dublezi pana iese.

DE PREFERAT SA NU CAZI IN ACEASTA PATIMA...

| DavidoffUser a răspuns:

Fa rost de 2 milioane si pune-l pe o cota de 1, 50.Profit 1 mil.
1-5 goluri, cota 1, 15
din astea, cote mici si nu juca intotdeuna favoritele la castig.
faci asa in zilele in care de unde alege si in 4-5 luni ai bani de bani pentru ca evident, maresti suma odata cu castigurile, gen 2-3 mil dupa 3-4 etc.
ai pus 10 mil pe 1, 50, profit 5.in weekend ai profit de 10 mil, lunar 40, in 6 luni poti avea 240, realistic vreo 100.
Insa tot ceea ce conteaza in schema asta e abilitatea ta de a alege corect meciurile si tipul pariului (goluri sau 1x2)fara o supraveghere continua a echipelor poti juca si 1.10 ca tot nu castigi.
De ex : Cei care stiati si sper c-a fost evident ca barcelona va bate miercuri PSG-u sper c-ati pus si ultimii bani pe cota aia 1, 50. Oportunitatea iarasi e importanta.

| Saveluc a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu joci. Roaga-te sa nu intri in ghearele placerii de a vinde tot din casa ca sa joci

| AlexandruInu a răspuns:

Ca sa castigi stii ce sa faci!? Treci pe langa casa de pariuri nu intri pe reclamele de pe net, te duci la magazin si iti cumperi niste fructe.

| EuSuntCineva20 a răspuns:

Nu stiu cum. Lasa-te de ele ca nu va fi bine!