| alexandru52 a întrebat:

Cum castig la pariuri plz va rog!

Răspuns Câştigător
| Emankonovici a răspuns:

Baga la cate 2-3 meciuri... Asa face si tata si castiga happy

| alexandru52 explică (pentru Emankonovici):

Emankonovici e castigatorul

11 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Pai...cum sa castigi?
Eu nu joc si nici nu am jucat insa regulile sunt destul de simple daca vrei sa castigi.

1. Nu pui pariuri care nu au cum sa iasa. *De ex rezultate de 3-0 intre 2 echipe egal cotate*

2. Urmaresti anumite site-uri.
La ce te ajuta? Pai de pe internet poti sa observi istoricul meciurilor, jucatorii care nu au cum sa joace, jucatorii care "s-ar putea sa joace" si... daca te pricepi ai deja un avantaj. Iti poti face o anumita impresie.

3.Niciodata sa nu neglijezi un posibil rezultat de egal.

4.Nu paria mult si des ca sa nu devii dependent.

5.Pariaza cu cap. Gandeste-te la ceea ce faci, aici nu este vorba de noroc, cu norocul nu ajungi nicaieri, ai nevoie de "Stiinta" si asta o capeti observand anumite meciuri. *la pariuri sportive*

Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

cu noroc.

| Krixxus a răspuns:

Stai cuminte laughing) o sa pierzi toti banii de buzunar de la parinti

| Crainstorm20 a răspuns:

Pariezi extrem de mult si des tongue
Nu merita deoarece pierderile > castigurile. Chiar daca castigi o vei lua
razna, iar pacanelele devin o dependenta si poti chetui totul!
MAI BINE MUNCESTE corect si vei avea bani! Si bani munciti de tine sunt
mai buni decat aceeia castigati!; D

FUNDA?

| alexandru52 explică (pentru Crainstorm20):

Nu e bun raspunsul nu primesti funda si nu sunt independent de pariuri joc asa de placere

| alexandru52 explică (pentru Crainstorm20):

Nu e bun raspunsul

| Crainstorm20 a răspuns (pentru alexandru52):

Lol ti-am spus cum. Pariezi f.mult big grin. Dar in loc sa joci la pacanele mai bine inveti/muncesti big grin

| alexandru52 explică (pentru Crainstorm20):

Nu primiti nici unu funda

| Crainstorm20 a răspuns (pentru alexandru52):

Ce alt raspuns vrei? XD Pariezi mult si des. Simplu?
Aceasta este singurul raspuns logic si probabil :/

| Maria_Roxana_N_1995 a răspuns:

Jucand laughing