| Cristi1001 a întrebat:

Stie careva magazine in Bucuresti de unde sa cumpar proteine? Am auzit ca este unul la Universitate, dar nu stiu exact unde, imi puteti da o adresa, strada sau vreun reper?

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Cauta si tu "calivita universitate" sau "california fitness universitate", sunt una langa alta si gasesti adresa exacta

dar vand cam scumpa aia acolo happy

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Orice sala are in general si proteine, sau suplimente in general. dar poti sa dai comanda online, unde e o idee mai ieftine, vitabolic, prafuri si pastile, si megaproteine, ultima fiind si cea mai scumpa, dar cea mai cunoscuta