| Houstain a întrebat:

Ştie cineva cum pot urmări Dolce Sport gratis, pentru că în seara asta joacă Steaua cu CS Mioveni şi vreau să văd meciul.
Fundă!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Descarca si instaleaza Sopcast 3.4.0, il gasesti pe site-ul oficial si la Live channels ai multe posturi TV, printre care si Dolce Sport, eu asa il vad. Succes si numai bine!

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Scrie pe google "Meciuri live pe net" si cauta meciul din lista aia.Sigur o sa'l gasesti. Sper ca ti'am fost de ajutor. Funda big grin

| VladM15 a răspuns:

Descarca si instaleaza Sopcast 3.4.0, il gasesti pe site-ul oficial si la Live channels ai multe posturi TV, printre care si Dolce Sport, eu asa il vad
bafta

| pitbull60 a răspuns:

Prietene,nu te complica cu tot felul de programe degeaba... uite aici, chiar de la ei.o parte din posturi si se vad chiar la o calitate destul de buna.
http://www.dolcetv.ro/#tv-live