| Aflorin a întrebat:

Cum as putea urmari meciul Steaua-CFR din seara asta pe calculator in direct daca nu sunt abonat la Dolce Sport?

4 răspunsuri:
| BeYourserlf a răspuns:

Este pe www.fotbaltv.do.am. Merge cu orice browser, acolo ma uit si eu :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Intra pe http://www.lshunter.tv/football-live-streaming-video.html. Acolo cauta Steaua-Cfr. Apesi pe unul din link-uri. Nu trebuie sa ai insalat nimic special. Aclo ma voi uita si eu. Daca ai nelamuriri spune-mi!

| timilian90 a răspuns:

Deschizi cu internet explorer www.serv.ro si ai acolo tv online printre care is dolce sport.
PS : Mentionez ca este necesar sa ai instalat plugin-ul shopcast ca sa mearga! Mult Succes!

| Madalina84 a răspuns:

Il cauti pe net big grin