| adrili10 a întrebat:

Salut TpU stiti ceva metode de a castiga la pariuri sportive? Ofer funda celui care imi da ceva concret.

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Pai ce metode sa fie. Cat mai putine meciuri, iar suma mai maricica, de preferat. Cu 2 lei sa castigi milioane este foarte greu. De asemenea, sper ca nu esti si tu ca majoritatea pariorilor: fotbal, fotbal si iar fotbal. Jucand tenis mai ales, ori snooker, darts, baschet, handbal, poti castiga lejer. Daca ai cateva cunostinte, iti va veni usor. Minim 1 set la tenis este pomana. Eu personal imi notez de fiecare data cand castig. Cam 100 de bilete pe an prind, deci, sunt avizat oarecum sa-ti dau raspunsul asta. Daca nu esti experimentat, te poti ajuta de diferite pagini sau grupuri, pe facebook mai ales. Cauta paginile: Radu Pintea Gold Pont & Co, Flavius Dreghici - Total Goals Predictions sau Superpont 1X2. De asemenea, ar fi o idee buna sa-l cauti pe facebook pe Claudiu Hood si sa-l rogi sa te adauge in grupul BOFT. Acolo vei gasi profesionisti.

| Mario_Gomez_1989 a răspuns:

Www.5predictii.ro cele mai tari ponturi sportive