| Gabriel_Gaby_1999 a întrebat:

stiti cumva vreun site care ofera ponturi de pariuri sportive aproape sigure cam 80-90%? Astept raspuns, dau funda multumesc

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Ti-a spus bine cel de jos. Nu prea exista asemenea site-uri. Nimeni nu poate avea o rata atat de mare de castig, iar cotele sa fie rezonabile. Superpont 1X2 stiu ca sunt foarte profesionisti si ies pe plus luna de luna, insa abonamentul la ei costa. 50 de lei parca era ultima data.

| MihaiKJL a răspuns:

Daca chiar ar fi existat asa ceva ar fi dat faliment de mult casele de pariuri laughing))

| OLBGromania a răspuns:

Nu exista asa ceva, un procentaj bun este de 57-60% pe cote de 1, 90-2, 00. Incearca https://olbg.ro si alege cotele cu incredere mare si nuar mare de ponturi. Pariaza un singur meci pe bilet la o casa de pariuri online.