| DavidMici a întrebat:

Stiti niste exercitii bune pentru slabit in casa? Multumesc, dau funda.

8 răspunsuri:
| cristi1505 a răspuns:

Cardio! Ajuta mult la slabit! Nu te lua dupa ce a zis Mooise ca nu are nicio legatura! Bazeaza-te mult pe cardio + un regim adecvat format din proteina slaba(pipet de pui), legume, fructe si fereste-te de carbohidratii precum paniea, dulciurile dar mananca carbohidrati buni precum orezul, cartofi(la cuptor sau piure).

Răspuns utilizator avertizat
| razvan3333 a răspuns:

Abdomene,flotari eventual cumparati doua gantere si multtt cardioo