| oJACKo a întrebat:

stiti unde se poate gasi locuri in care se fac antrenamente de parkour in Ploiesti sau in apropiere de Ploiesti, am 15 ani si as vrea sa incerc.

6 răspunsuri:
| Breake a răspuns:

Si eu practicam parkour la varsta ta, dar dupa ce m-am accidentat si am luat o pauza de 1 luna, nu am m-ai facut. M-am gandit ca poate fac din nou aceeasi greseala si poate fi m-ai rau... Daca iti place ce faci, sa faci daca nu, nu

| oJACKo explică (pentru Breake):

Imi place si de aia am vrut sa va intreb pe voi TPU am inceput de vreo 3 saptamani si vreau sa ma antrenez cu cineva experimentat el stie ce e de facut.

| Breake a răspuns (pentru oJACKo):

De la mine, Sa ai grija si o experienta placuta happy

| oJACKo explică (pentru Breake):

Esti traceur?

| Breake a răspuns (pentru oJACKo):

Nu

| mihai998 a răspuns:

Frate sunt din Ploiesti si practic parkour de cateva saptamani... am nev de cineva care sa ma ajute sa invat mai repede baga mihaipirvu98 id mess