| Denis6688 a întrebat:

Salut TPU,stiti vreo solutie care imi schimba pigmentul in mulatru permanent sau daca nu exista atunci ceva de lunga durata? Vreau sa mentionez fac bodybuilding, am un corp aproape foarte tonifiat doar ca atat imi mai lipseste, pigmentul mulatru.
Dau funda pentru cel mai serios raspuns

Răspuns Câştigător
| Andra9pk a răspuns:

Sunt injectii cu melanina. Se numeste brandul *Melanotan*. Celulele responsabile(melanocitele) vor fi stimulate pentru a produce mai multa melanina, ceea ce va rezulta acel "bronz".

Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns: