| Po3naru a întrebat:

sunt nervos meciul care a fost pe TVR 1 Steaua -Chelsea s-a terminat 0-4
1.Mai are rost Steaua sa continuie dupa meciul cu Basel
2.Ce se va intampla la meciul cu Pasos Fereira-Pandurii cat se va termina meciul
3.Va merge Chelsea iar in Finala
4. Daca merge Chelsea in finala cu cine credeti ca se va lupta pentru Cupa eu sper cu Barcelona sau Bayern Munchen
5. Dati-mi top 10 cele mai tari echipe dupa voi din intreaga lume
6.TOP 30 fotblisti din intreaga lume
7. Cele mai tari goluri din lume si un Link daca se poate va dau Fundoi +Vot.

2 răspunsuri:
| diannna38 a răspuns:

Sall Ionita Gigi meciul cu Pandurii s-a terminat 1-1 a dat eric sau nu stiu gol in min 7 si Pasos in min 60. Mai am o intrebare ce jocuri mi-ar merge pe pc mem mai am unu dar pe asta slabut ce jocuri imi merg.
Windows XP
Hard disk 50gb

CPU 3. 49Ghz
Placa video de 256mb
400mb ram
Iti zic si sistemul de la celalalt care este like a boss pe langa ala de sus
Windows XP
CPU 5. 00Ghz
Hard disk 500gb
CPU 6.00 GHz
Placa video de 3gb
10 GB RAM
Numai ca s-a stricat cand l-am dus sa mi-l curete +ca am bagat numai 20
milioane din hunedoara

| Ionita_Gigi_1998 a răspuns:

1-daca pierde sau face egal nu
2-va face un meci bun, insa va pierde cu 2-1
3-nu sunt sigur
4-cu bayern vreau
5-Barcelona,bayern,real madrid,chelsea, ac milan, borussia dormund, iuventus, man united.
6-ronaldo,messi,roben,xavi,iniesta,ribery,neymar,casilias,falcao,ibrahimovic,lahm,yaya toure,rooney,fernando torres,eto'o beckam,pirlo,alves,chielini,lucio,ozil,muller,hazard, suarez, diego forlan, pique, buffon
7-cel mai tare gol din lume este cel al lui CR7 CAND ERA LA MAN UNITED, misto e si foarfeca lui rooney sau a lui ibrahimovic
funda