| Alexandru_Neamtu_1995 a întrebat:

.. Vreau sa cumpar niste manusi de portar REUSCH (ca ale lui Tataruseanu) marimea 9, 5 - 10. Nu sunt dispus sa dau mai mult de 130 LEI pe ele.
Dau FUNDA.....promit!

1 răspuns:
| ToaderAndrei a răspuns:

Salut Alexandru :
Daca Tatarusanu are aceste manusi nu trebuie sa ai la fel, el are un salariu destul de mare si ca sa isi cumpere aceste manusi a dat peste 150 lei! Iti recomand Givova. Sunt placute, costa 50/65 de lei, sunt foarte buna si asta stiu deoarece am fost intr-o echipa.
O zi buna si mult succes!