| an0n1m346 a întrebat:

Vreau să îmi spuneți dacă este recomandat la vârsta de 17 ani să iau diverse pastile(proteine, aminoacizi etc.) pentru la sală?
Am înțeles că majoritatea care merg la sală folosesc așa ceva.
Ce ziceți?

7 răspunsuri:
| Imstrong a răspuns:

Încearcă.ce pot să zic.

| Hopahopa a răspuns:

De cat timp faci sala?

| Goldenboy97 a răspuns:

Nimic neobisnuit.

| EL_Danĩ_1999_pgQb a răspuns:

Depinde ce greutate ai si de cat timp practici... Daca ai o greutate mare avand in vedere ca ai si masa corporala nu ai nevoie de nimic dar daca esti piele si os, ti-as recomanda sa iei macar pentru 1 luna proteine.

| Robert030 a răspuns:

Proteinele nu o sa iti faca rau. Totusi, nu lua prea multe pentru ca excesul de proteine e eliminat din corp, deci daca iei 30 de grame sau 1kg, corpul foloseste aia 30 si restul il dai afara. Sper ca te-am ajutat, bafta!

| an0n1m346 explică (pentru EL_Danĩ_1999_pgQb):

Practic de o lună, am 1, 73 și 65 kg.

| an0n1m346 explică (pentru Hopahopa):

De o lună, am 1, 73 și 65kg.