| CryssOne4 a întrebat:

Salut, am 1.81 84kg, merg la sala de o saptamana ce imi recomandati Aminoacizi sau Proteine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ti-as recomanda sa dublezi numarul de ore petrecute la sala si nu ai nevoie nici de proteina si nici de aminoacizi!

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Sunt otravuri mai eficiente decat astea, nu trebuie sa te chinui si sa umpli pe unii de bani zilnic.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Otravuri? stii macar despre ce e vorba?

| Dexter8136 a răspuns:

Iti recomand banda de alergat pentru a ajunge la sub 80 kg, iar apoi te poti defini frumos si fara tot felul de suplimente. Trage tare si spor in continuare.