| nyky106 a întrebat:

Vreau sa-mi iau o placa de skate (sunt nou in acest sport) si am gasit de care placa vreau, foarte buna pentru trickuri si street. Problema e alta, fiind nou nu ma pricep daca e buna pentru mine, am inteles ca fiecare placa trebuie sa fie oarecum "pentru tine" pentru marimea piciorului, eu am 41... ce dimensiuni ar trebui sa aiba placa mea?

Multumesc anticipat celor care se obosesc sa-mi raspunda avand in vedere ca sunt nou!

1 răspuns:
| xXxDragosHHHxXx a răspuns:

E buna placa. la marimi nu ma pricep sa zic. stiu ca are un var de-al meu placa care ai aleso e buna dar cu marimea vezi cum e daca stai bine pe ea ia-ohappy iti va fi de folos.