| nyky106 a întrebat:

Vreau sa-mi iau o placa de skate (sunt nou in acest sport) si am gasit de care placa vreau, foarte buna pentru trickuri si street. Problema e alta, fiind nou nu ma pricep daca e buna pentru mine, am inteles ca fiecare placa trebuie sa fie oarecum "pentru tine" pentru marimea piciorului, eu am 41... ce dimensiuni ar trebui sa aiba placa mea?

Multumesc anticipat celor care se obosesc sa-mi raspunda avand in vedere ca sunt nou!

4 răspunsuri:
| olimpiu232 a răspuns:

Cel putin 42 43

| VladPatratel a răspuns (pentru olimpiu232):

Ba daca n-ai habar de ceva nu mai comenta! Ca se vede ca nu sti.

| VladPatratel a răspuns:

Iti trebuie o placa de 7.5(pentru. marimea 42-43).Placa de 7.6 (42-44 CRED, nu sunt prea sigur ca se poarta pana in 44.
Si daca ai un magazin de skatebord-ing specializat in oras du-te si intereseaza-te acolo.

| olimpiu232 a răspuns (pentru VladPatratel):

... taci din gura nu team itnrebat nimic...