| gaby9683 a întrebat:

Vreau sa-mi ziceti si mie 2 meciuri de fotbal pentru pariuri amandoua sa aiba cota 2 dar sa fie sigure sigure urgent! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| IndiferentXD a răspuns:

Sigure? nimic nu este sigur, altfel am fi castigat toti la pariuri!
1. Sandness -Stromsgodset 2 cota 2 (oaspetii au nevoie de viictorie, sunt pe locul 2 si daca vor sa castige titlu trebuie sa bata, meci din Norvegia)
2. Valladolid -Valencia 2 cota 2.30 (Valencia este echipa mai buna si este in revenire de forma deci ar merge un 2 solist)