| vmalex21 a întrebat:

Salut.Unde as putea gasi niste gantere la un pret bun si de calitate? A folosit cineva acasa? Ajuta cu ceva?

5 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

La Decathlon. Arata si bine, si sunt bunicele, si acceptabile ca pret.

| RAY a răspuns:

Https://www.decathlon.ro/
ajuta,bagi la piept pana numai poti

| cristiww a răspuns:

Am auzit multe persoane spunand ca echipamentele pentru fitness din Decathlon nu prea sunt calitative. Dar costa putin si arata bine. Cineva si-a cumparat o haltera la 100RON care ar fi trebuit sa reziste la 160-170kg. Omul a folosit doar 60kg si dupa cateva luni era indoita...S-a dus cu ea la garantie si i-au schimbat-o imediat.
Sau varianta a2a, iei de pe net dar vezi sa nu aiba filetele stricate sau piulitele de strangere defecte, asta e principala problema.
De ajutat ajuta, trebuie doar sa fii inventiv si sa te documentezi.

| DannyQ a răspuns:

Ia-ți 2x10kg cu acelea îți garantez sigur că ai ce să faci.Asta dacă nu ești la început...

| Alexandru_Ionut_1999_yOGF a răspuns:

Eu mi-am cumpărat gatere. Dar nu sunt de "calitate" sunt PVC-uri. Sunt turnate cu cinema și după cu plastic. Am 8 discuri de 1.5kg, și 4 discuri de 2.5kg. Am dat 180 de lei cu transport. Și ma ajuta sa fac bicepși.