| BogdanFRD a întrebat:

Unde pot sa vad meciul dinamo-steaua live pe internet? Si sa se vada calumea fara intreruperi. Daca stiti lasati un link, dau funda.

2 răspunsuri:
| AfroBelgianu a răspuns:

Salut, Bogdan

Voyo este solutia, daca esti de la Romtelecom poti viziona linistit.Alte programe/site-uri de vizionare nu exista pentru ca nu sunt platite/sustinute de nimeni. Poti vedea doar live text.

O seara buna, AfroB.

| anonymous1sau1nu a răspuns:

Cel mai usor e sa intri pe flashscore cauti meciul si trebuie sa scrie acolo pe linia lui "vezi meciul" sau ceva de genul si iti da un link