| Andreeaioan115 a întrebat:

Salut voi avea rezultate daca fac sport timp de 60 de minute de 4 ori pe saptamana?

7 răspunsuri:
| crazypop a răspuns:

Nu vrei sa-ti fiu antrenor personal si nu mai am nevoie de funda.

| RAY a răspuns:

Desigur ca da, dar nu imediat rezultatele se vad in timp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand, ce intelegi prin rezultate? Sa slabesti? Daca exercitiile sunt insotite de o alimentatie corecta, iar tu esti in deficit caloric, da. Sa acumulezi masa musculara? Daca te alimentezi corect pe parcursul acestei perioade, din nou, da. Pui niste intrebari foarte vagi...

| Andreeaioan115 explică (pentru RAY):

Dar dupa cate luni apar rezultate bune?

| RAY a răspuns (pentru Andreeaioan115):

3,4 luni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce rezultate vrei sa ai. Trebuie sa cresti intensitatea exercitilor sau sa maresti durata antrenamentului ca sa progresezi si sa vezi constant o imbunatatire. Daca vei executa mereu acelasi antrenament si nu vei schimba intensitatea sau durata o sa stagnezi, vei ajunge la efectul de platou si nu o sa mai vezi rezultate. Nu face sport pe canicula.

| PIPER23 a răspuns:

Nu ai precizat sportul, si scopul.