| irinuta1113 a întrebat:

Salut fac sport intens de 4 ori pe saptamana intre 60 si 50 de minute, o sa am rezultate bune? daca da in cat timp?

3 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

Depinde ce inseamna pentru tine rezultate bune?

| Anonimul699 a răspuns:

Intr-o luna deja rezultatele se vor vedea si da sunt bune happy

| alexfanmetin2 a răspuns:

Depinde de multi factori, Depinde ce fel de sport (adica daca faci cardio e bine), depinde ce mananci depinde cat de repede faci execritiile... Cert e ca daca faci cardio de 4 ori pe saptamana 1 ora de fiecare data intr-o luna o sa ai rezultate bune