| Laur_Andrei_2001 a întrebat:

Salut, vreau sa imi cumpar o bicicleta in 1000 lei si nu stiu ce sa imi iau, ma gandeam la un Rockrider st100 sau Omega gerry, voi ce imi recomandati?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu îți trebuie 1000 eu mi-am luat una cu 500 bombă cu viteze silențioasă, nu am avut probleme cu ea de când am cumpărato. Depinde unde stai, eu pur și simplu m-am dus la un magazin de biciclete, și m-a lăsat pe rând să le testez să vad care îmi place. Cat despre model nu prea știu, dar nu iți recomand bmx-ul, bările din spate cu care faci scheme se murdăresc și ruginesc în mai puțin de o lună.

| Laur_Andrei_2001 explică (pentru anonim_4396):

Era vorba de 1000 lei, nu euro, si e nevoie de un mtb