| ZeulMuschilor a întrebat:

Eu am 35cm la biceps fara pompare. Este mic sau mare?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Adică dai si la pompă?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si ce pompezi vin sau berelaughing

| Catrice a răspuns:

35cm pff pai ești zeu ori spiriduș

| DovleacTurbat a răspuns (pentru Catrice):

Bagi în depresie un pui de sportiv, nu-i frumos.
Cât pentru tine domnule Mr. Olympia, cm sunt irelevanți, contează simetria, definirea.
Un braț definit, frumos conturat, va părea masiv atât în realitate cât și în poze.

| Catrice a răspuns (pentru DovleacTurbat):

Zici asta ca să te simți bine cu bratul de 5cm? Nu ma interesează

| MIhaitza81 a răspuns (pentru Catrice):

Trebuie sa mai creasca sa inteleaga ca nu conteaza bratul cat conteaza stromeleagul. laughing

| Catrice a răspuns (pentru MIhaitza81):

Nu ofensa copiii

| johnnny123 a răspuns:

Ești ZeulMușchilor!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mic.

| RoxanaIoana108 a răspuns:

Este foarte bine, însă nu uita, la sală nu trebuie sa te duci zilnic, ci pauzele contează cel mai tare! Atunci muschiul își reface fibrele, devenind mai mari si mai puternice.

| ZeulMuschilor explică (pentru RoxanaIoana108):

Am aproape 2 ani de sala. Deja stiu cum merge treaba lol

| Lrs2015 a răspuns:

Pai mereu depinde sistemul de referinta(cu ce compari). Daca la inceput aveai 24cm, e mare, ai progresat. Daca compari cu altii care au 45+, e mic.