| treiLEI a întrebat:

Vreau sa îmi cumpăr o bicicleta Pegas, dar nu prea știu cât e de buna. Dacă folosiți acest tip de bicicleta scrieți-mi despre ea!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am asa tip de bicicleta insa... : Tipul de bicicleta Pegas a iesit in Romania pe piata in anul 1972. Daca ai ales o bicicleta de munte Pegas, sa stii ca are 18 viteze si frane Cantilever. Este o bicicleta destul de rapida. De obicei se recomanda sa ai 160-180 cm pentru bicicletele Pegas. Daca ai mai putin..sau mai mult, sunt sigura ca vei gasi de la ei. ceva pe masura ta. Bafta, sperc ca te-am ajutat cat de cat.