| DoarUnPieton a întrebat:

Salut vreau sa ma duc la academia de fotbal gheorghe hagi din constanta si am inteles ca se fac preselectii acum pana pe 15 mai as dori sa stiu: 1)ce probe se dau la academie si daca au si liceu acolo 2) cam cat ar trebui sa platesc daca as trece de preselectii as dori sa raspunda decat cei in cunostinta de cauza nu aiurea in treamvai multumesc, funda!

1 răspuns:
| alinbogdann a răspuns:

Nu poti sa te duci tu de unul singur la academie.Traba sa te vada cineva.Liceu este in constanta... dar nu la academie. academia are doar cazare mancare etc...